Hoeveel haar stuur ik op?

  • Hangers/ Armbandkralen: In onze hangers en kralen worden maar een aantal haren verwerkt, daardoor zijn deze ook geschikt voor haren uit de manen. Let er wel op (vooral bij witte en lichte manen) dat je zo dik mogelijke haren opstuurt. Wij zoeken de dikste en geschikste haren uit en knippen deze op de juiste lengte. De lengte van de haren dienen minimaal 4 cm te zijn en het aantal minimaal 10. Ook zijn deze sieraden geschikt voor honden- of kattenhaar. Hier zullen meer haren voor nodig zijn om een mooi resultaat te geven.
  • Kwastjes: Onze kwastjes zijn er in verschillende diktes en lengtes. Zorg altijd dat je 6 cm lengte in potlootdik haar opstuurd. Wil je graag het allerdikste en langste kwastje? Stuur dan voor de zekerheid 15 cm lengte in pinkdikte haar op.
  • Vlecht armbanden: Bij deze armbanden komt het meeste haar kijken. Hier hebben we een pluk van ongeveer 45 cm lengte in pinkdikte nodig.
  • Revers speldjes: Hierbij zijn 4 haren van 3 cm al voldoende.

© 2016 - 2023 DIERbaar-sieraad | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel